fbpx
Kategorie
Bez kategorii Inteligentny inwestor Mechanizmy rynkowe Psychologia cen

Lektury – nowa sekcja blogu!

“Ucz się ucz, wiedza to potęgi klucz – a jak będziesz mieć dużo kluczy to zostaniesz woźnym”. Tym sucharkiem molestowali mnie często moi rodzice, ale na szczęście nie słuchałem 🤪 Ponieważ kto inny powiedział “Powiedz mi jakie książki masz w domu, a powiem kim jesteś”, postanowiłem się podzielić z Tobą moimi ulubionymi lekturami poświęconymi tematyce mojego blogu.

“Ucz się ucz, wiedza to potęgi klucz – a jak będziesz mieć dużo kluczy to zostaniesz woźnym“. Tym sucharkiem molestowali mnie często moi rodzice, ale na szczęście nie słuchałem 🤪 Ponieważ kto inny powiedział “Powiedz mi jakie książki masz w domu, a powiem kim jesteś“, postanowiłem się podzielić z Tobą moimi ulubionymi lekturami poświęconymi tematyce mojego blogu.

Tym samym zapraszam Ciebie do nowej sekcji “Polecane lektury“. Będę w niej dzielić się z Tobą książkami, które najsilniej wpłynęły na mnie i kształt mojego rozumowania o inwestowaniu, ryzyku, czy cyklach. Każda z nich dodała mniejszy lub większy pierwiastek. Myślę, że faktycznie nie ma lepszego sposobu, żeby pokazać w jaki sposób myślę.

Dzisiaj na pierwszy ogień książka “Mastering the Market Cycle – Getting the Odds on your Side” autorstwa Howarda Marksa.

Zapraszam do lektury!

Podoba się Tobie to, co robię? Wesprzyj mnie!

Jeśli uznasz, że moja działalność jest wartościowa – to dlaczego, jak i co robię trafia do Twojego serduszka 😍 i chciał_byś mnie wesprzeć, to zapraszam Cię na mój profil na portalu Patronite.pl!

Patronite