fbpx
Kategorie
Inteligentny inwestor Mechanizmy rynkowe Psychologia cen

Ale to już było…

Obiecałem nowe wpisy i jak najbardziej zamierzam się wywiązać z obietnicy! Ale zanim to nastąpi, nie chcąc pozostawić Was w niedosycie, chciałbym Was zaprosić do lektury kilku moich ulubionych wpisów z Fridomii, gdzie miałem przyjemność i możliwość współpublikować ze Sławkiem Muturi. Wpisy te mam nadzieję ani trochę się nie zestarzały, raczej pokryły się delikatną patyną, a być może nawet zyskały na wartości 🔥 Warto je przeczytać, bo już za moment będę publikować ciąg dalszy!

Moje najciekawsze artykuły na początek 2021 roku

Każdy z nich tak naprawdę nie mówi o niczym odkrywczym. Wiele sytuacji, które obserwujemy dookoła nas – pandemia wirusa, zerowe stopy procentowe, czy zaskakująco rosnące ceny aktywów – już się zdarzyły. Warto o tym pamiętać, bo historia rynków i cen to tak naprawdę historia psychologii uczestników rynków – lubi się powtarzać, bo jak Maryla Rodowicz śpiewała “[…] naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami”.

PS. Wprawdzie chochlik administracyjny zmienił autora w tych wpisach przy okazji migracji Fridomii na nową wersję, ale nie martwcie się – są moje! =)

Podoba się Tobie to, co robię? Wesprzyj mnie!

Jeśli uznasz, że moja działalność jest wartościowa – to dlaczego, jak i co robię trafia do Twojego serduszka 😍 i chciał_byś mnie wesprzeć, to zapraszam Cię na mój profil na portalu Patronite.pl!

Patronite