fbpx
Kategorie
Inteligentny inwestor Mechanizmy rynkowe Psychologia cen

Ale to już było…

Obiecałem nowe wpisy i jak najbardziej zamierzam się wywiązać z obietnicy! Ale zanim to nastąpi, nie chcąc pozostawić Was w niedosycie, chciałbym Was zaprosić do lektury kilku moich ulubionych wpisów z Fridomii, gdzie miałem przyjemność i możliwość współpublikować ze Sławkiem Muturi. Wpisy te mam nadzieję ani trochę się nie zestarzały, raczej pokryły się delikatną patyną, a być może nawet zyskały na wartości 🔥 Warto je przeczytać, bo już za moment będę publikować ciąg dalszy!

Moje najciekawsze artykuły na początek 2021 roku

Każdy z nich tak naprawdę nie mówi o niczym odkrywczym. Wiele sytuacji, które obserwujemy dookoła nas – pandemia wirusa, zerowe stopy procentowe, czy zaskakująco rosnące ceny aktywów – już się zdarzyły. Warto o tym pamiętać, bo historia rynków i cen to tak naprawdę historia psychologii uczestników rynków – lubi się powtarzać, bo jak Maryla Rodowicz śpiewała “[…] naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami”.

PS. Wprawdzie chochlik administracyjny zmienił autora w tych wpisach przy okazji migracji Fridomii na nową wersję, ale nie martwcie się – są moje! =)


Szukasz profesjonalnych analiz o rynku nieruchomości? Poznaj FLTR

Jeżeli poza wiedzą o nieruchomościach szukasz profesjonalnych analiz o rynku nieruchomości – analiz cen, scenariuszy i prognoz trendów, analiz konkurencji oraz rekomendacji strategicznych – to mój nowy portal FLTR.pl jest dla Ciebie!

FLTR to cotygodniowy, subskrypcyjny newsletter, którego rolą jest dzielenie się czystą i obiektywną wiedzą wynikającą z danych, analiz, czy konsensusu ekspertów – bez reklamy, PRu, naganiania, szkoleń i clickbaitów. 

FLTR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *