fbpx
Kategorie
Bez kategorii

Podoba się Tobie to, co robię? Wesprzyj mnie na Patronite.pl!

Niektórzy z Was mogli zauważyć na dole mojej strony drobny link do Patronite.pl. O co z tym chodzi i jaki on ma związek z nieruchomościami? Ano duży, zwłaszcza z tym co robię i z możliwością wsparcia mojego tworzenia postów i nagrań!

Niektórzy z Was mogli zauważyć na dole mojej strony drobny link do Patronite.pl. O co z tym chodzi i jaki on ma związek z nieruchomościami? Ano duży, zwłaszcza z tym co robię i z możliwością wsparcia mojego tworzenia postów i nagrań!

W tym artykule dowiesz się:

O co chodzi z Patronite.pl?

Patronite.pl to polski portal umożliwiający Patronom wspieranie finansowe drobnymi kwotami swoich ulubionych twórców – artystów, muzyków, stand-up’erów, publicystów, ale też całe zespoły – takie jak Radio Nowy Świat, czy Radio 357 (dawny zespół Radiowej Trójki). To serwis podobny do międzynarodowego Patreon.

Patronite

Dzięki Patronom Autorzy mogą prowadzić swoją działalność niezależnie od (1) polityki, (2) pandemii, (3) biznesu – robić to co robią najlepiej dla swoich fanów w sposób autentyczny, szczerzy i niezależny. Przy okazji Patronite ułatwia też tworzenie i animację wyjątkowej społeczności fanów – a to motywuje Autorów do jeszcze większych starań.

Dlaczego uruchomiłem profil na Patronite.pl?

Po pierwsze: Miesiąc temu złożyłem swoją deklarację dlaczego, jak i co robię – znajdziesz ją TUTAJ. Ale w skrócie prowadzę niezależny blog i kanały YouTube/Spotify o nieruchomościach. Jak rozumiem niezależność? Rozumiem tak, że mogę powiedzieć wprost, kiedy tzw. “eksperci” nam ściemniają (np. że ceny zawsze będą rosły, albo że nie ma znaczenia kiedy inwestujemy). Mogę powiedzieć prawdę prosto w oczy (np. że na wynajmie też można stracić, albo że wolność finansowa najpewniej nie jest Wam w ogóle potrzebna). Mogę ostrzegać przed niezdrowymi zachowaniami, czy działaniem nie fair albo na granicy prawa.

Ale mogę to robić tylko wtedy, gdy będę niezależny finansowo od jakichkolwiek firm, mentorów, biznesów, czy konkretnych segmentów rynku. Tylko wtedy mogę robić to szczerze – bo inaczej moja wiarygodność może być przekreślona przez konflikt interesu. Nie wiem czy Ty też w to wierzysz – ale jestem przekonany (np. w oparciu o Wasze komentarze na moim kanale YouTube!), że jest potrzeba takiej szczerości.

Oczywiście – najłatwiej byłoby mi taką niezależność osiągnąć pracując poza branżą nieruchomości (co poniekąd jako freelancer robię) – ale wtedy będę mieć znacznie mniej czasu na pisanie i nagrywanie. Mógłbym też osiągnąć wolność finansową – i wtedy miałbym mnóstwo czasu na pisanie i nagrywanie – ale wtedy na kilka lat nic nie stworzę, bo jeszcze w totka nie wygrałem 😕 Mógłbym też rozkręcić mocny biznes nieruchomościowo-szkoleniowy – ale nie chcę tego robić ze względu na ryzyko skonfliktowania się z moją misją – bo na przykład moim “klienci” będą chcieli słuchać o np. flipowaniu nieruchomościami, a ja w danym momencie z czystym sercem np. bym odradzał flipowanie.

Dlatego też postanowiłem uruchomić profil na Patronite.pl, żeby tych wątpliwości nie musieć rozstrzygać, tylko dać Wam wybór 😄

Po drugie: Chcę zbudować wokół mojego blogu aktywną społeczność osób. Taką, która zaangażuje się w rozwój swojej wiedzy i świadomości o nieruchomościach. Która nie tylko będzie słuchać i czytać, ale może też włączy się w dyskusję (w ramach specjalnej zamkniętej grupy FB)? A może sama zaproponuje temat? A może w ramach mini-mastermindu wpadniemy na zupełnie nowy temat czy problem w nieruchomościach? A może po prostu będzie chciała więcej, niż przedstawiam standardowo w moich kanałach? Patronite z jednej strony ułatwia mi tworzenie takiej społeczności (nie muszę uruchamiać jakichś dziwnych sklepów i innych cudów), a z drugiej strony wymusza na mnie działanie – jeśli zaczniecie mnie wspierać na Patronite, to już nie będę mógł sobie powiedzieć – “eee, w tym tygodniu to ja nic nie napiszę”. Koniec z wymówkami! 😂

Jak możesz mnie wesprzeć?

To proste:

  • Wchodzisz na mój profil na Patronite.pl
  • Wybierasz jaki poziom wsparcia chcesz mi zaoferować (i co za to wsparcie otrzymasz)
  • Wprowadzasz dane karty lub przelewu
  • Potwierdzasz
  • GOTOWE – teraz cała robota po mojej stronie!

Więc jeśli uznasz, że moja działalność jest wartościowa – jeśli “dlaczego, jak i co” robię trafia do Twojego serduszka 😍 i chciałabyś lub chciałbyś mnie wesprzeć, to zapraszam Ciebie na mój profil Patronite!

Patronite

2 odpowiedzi na “Podoba się Tobie to, co robię? Wesprzyj mnie na Patronite.pl!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *